Tgar ile Satış Ortaklığı

Satış Ortaklığı http://www.tgar.com.tr ile yapacağınız özel bir anlaşma ile kendi sitenizden http://www.tgar.com.tr ürünlerinin tanıtımını / reklamını yapıp satışlardan komisyon almanızı sağlayan bir sistemdir.

Kendi web sitenizde yapacağınız genel http://www.tgar.com.tr tanıtımları ya da ürün tanıtımlarına tıklayıp http://www.tgar.com.tr'a geçiş yapan ve sitemiz üzerinden sipariş veren kişilerin alışveriş tutarlarının %2 'si size ödenir.

Buna ek olarak sitenizden giriş yapan ve http://www.tgar.com.tr'a üye olan kişilerin bir yıl boyunca yapacakları tüm alışverişlerde de size tutarın %2 'si ödenir.

Komisyon tutarı toplam alışveriş tutarının kesinleşen kısmı (müşterinin ödeyeceği rakam) üzerinden hesaplanır. Bir sipariş kesinleşip müşteri tarafından ödemesi yapılmadan hesabınıza komisyon aktarımı yapılmaz.

Kimler Satış Ortağı Olabilir ?

 • Satış ortaklığı sistemimize , nitelikli Türkçe içeriğe sahip yüksek ziyaretçi sayısını yakalamış web sitesi sahipleri katılabilir ?
 • Genel ahlak kurallarına aykırı, Hack, Warez, Erotizm, MP3  içeriğe sahip siteler ile Türkiye Cumhuriyeti Yasalarına aykırı hareket eden, cinsel içerik barındıran ve/veya cinsel içerik satışı yapan sitelere link veren sitelerin başvuruları kesinlikle kabul edilmeyecektir
 • Bu durum tespit edildiği taktirde haber vermeksizin üyeliği iptal edilecektir.

Ortaklık Programına katılabilmek için aşağıdakileri yapmanız yeterli:

 • Öncelikle "Ortak Ol" linkini tıklayarak açılan sayfadaki üyelik bilgilerini doldurmanız gerekmektedir.
 • Verdiğiniz email adresinize gönderilecek olan referans numaranızı kullanarak satış ortaklığından faydalanabilirsiniz. Hesap yönetimi bölümündeki banner kodlarını kullanabilir, bu linkleri tıklayarak alışveriş yapan ziyaretçilerden komisyon kazanabilirsiniz.
 • Kontrol paneli üzerinden ; gönderdiğiniz ziyaretçi sayısı , sizin kazandırdığınız üyeler ve yapılan alışveriş tutarları gibi bilgileri online takip edebilirsiniz.
 • Sizin referansınız olan kullanıcıları ve yaptıkları alışveriş miktarları ile komisyonunuzu Raporlar/İstatistikler ekranınızdan takip edebilirsiniz. Ay sonunda, belirlenen limitin aşılması halinde, komisyon tutarı hesabınıza yatırılır. Eğer o ay limitinizi aşamazsanız, o ayın tutarı bir sonraki aya devreder.
 • Her ayın 15'inde alt ödeme limitini aşmanız durumunda ( Şu anki alt limit : 50 YTL ) belirttiğiniz banka ve hesap numarasına eft veya havale gerçekleştirilir.
 • Ödeme yapılmadan önce sizden fatura talep edilecektir. Fatura veremeyen satış ortaklarımız için gider makbuzu düzenlenerek ödeme yapılacaktır.

Dikkat edilmesi gerekenler:

 • Herhangi bir alanda ziyaretçilerin isteği dışında Pop-up açtırılması,
 • Kendi haber listenizde olmayan mail adreslerine spam mail gönderilmesi,

kesinlikle kabul edilmeyecektir.

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !